Kolejna zakończona inwestycja w Sosnowcu

Jest nam miło poinformować o zakończeniu kolejnej inwestycji z naszym wieloletnim partnerem biznesowym 7R SA w Sosnowcu. Najnowszy obiekt w parku w Sosnowcu nad którym pełniliśmy wielobranżowy nadzór wpisuje się w standardy logistyki zorientowanej na ochronę środowiska. Jest zasilany energią pochodzącą z paneli fotowoltaicznych a zastosowane rozwiązania pozwalają także na obsługę aut elektrycznych we flocie najemcy. Obiekt dla najemcy NoLimit o powierzchni 5 500m2 objęty jest certyfikacją BREEAM.

Pomagamy w rozwoju!

Kto lubi dostawać powiadomienie, że w paczkomacie czeka już na niego wczorajsze zamówienie z sieci?
Pewnie każdy z nas ale nie byłoby tego gdyby nie odpowiednie zaplecze infrastrukturalne.

Doskonale o tym wie największy w naszym kraju operator paczkomatów, czyli firma InPost, która rozwija swoją infrastrukturę magazynów i sortowni w znakomitym tempie. A my mamy przyjemność uczestniczyć w tym procesie sprawując kolejny już nadzór nad tego typu obiektem, tym razem w okolicach Siedlec.

Więc następnym razem gdy przyjdzie Ci taki SMS, pamiętaj, że mieliśmy w tym swój udział 😉

Teknos urządza się nad Wisłą

Od pierwszych wymalowań budynku gospodarstwa rolnego w miejscowości Tuomarila, Finlandia w 1948 roku do międzynarodowego koncernu z nowoczesnymi magazynami w
Warszawie.
Historia sukcesu rodzinnej firmy Teknos robi wrażenie, a nas napawa dumą, że tak duża i przywiązująca wagę do najwyższych wartości firma zaufała wiedzy i doświadczeniu naszych menager’ów, którzy służą jako pomoc techniczna nad jej najnowszą lokalizacją w naszym kraju.

Przed nami kolejna realizacja inwestycji centrum handlowego typu convenience

W Puławach przy ul. Dęblińskiej powstanie największe centrum handlowe w mieście, które jest odpowiedzią na rosnącą siłę nabywczą mieszkańców regionu.

Obiekt powstanie w miejscu byłego hipermarketu, który częściowo zostanie rozebrany, a częściowo zaadaptowany pod nowe Centrum Handlowe Karuzela.
Powierzchnia obiektu wyniesie ok. 14 tys. metrów kwadratowych, a inwestorem jest Karuzela Holding.

Po raz kolejny razem z Panattoni!

W Bielsku-Białej na działce liczącej lekko ponad 200 000 m kw. trwają już prace przygotowawcze do budowy nowego kompleksu 3 budynków klasy A przeznaczonych do lekkiej produkcji i magazynowania. Część magazynowa będzie nowoczesną powierzchnią z wjazdem z poziomu “0” i dostępem do doków. Całość zabudowań zajmie około połowy powierzchni działki.

Projekt został certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie “Very Good”.

Panattoni Park Bielsko-Biała IV to kolejna inwestycja Panattoni na terenie tego miasta.

Zminimalizujemy ryzyko finansowe Twojej inwestycji, czyli nadzór bankowy w praktyce!

Czym jest nadzór bankowy?
Nadzór bankowy to usługa pozwalająca zniwelować ryzyko kredytowe poprzez kompleksowe i systematyczne dostarczanie rzetelnych informacji przebiegu inwestycji finansowanej przez Bank. Nasi niezależni inspektorzy dzięki regularnym kontrolom dokładnie określają postępy, jakość prowadzonych prac, zgodność z harmonogramem, budżetem, przepisami prawa budowlanego, czy obecnym stanem dostaw zakupionych materiałów budowlanych.

Do kogo skierowana jest ta usługa?
Usługa nadzoru bankowego jest skierowana do inwestorów/deweloperów którzy finansują swoje inwestycje w całości lub częściowo kredytem bankowym czy rachunkiem powierniczym oraz do Banków, które je obsługują.

Co zyskujesz?
Dzięki cyklicznym raportom od naszych wykwalifikowanych inspektorów otrzymujesz rzetelne informacje dotyczące stanu rzeczywistego i finansowego realizowanej inwestycji, co pozwala Ci na bieżąco reagować na pojawiające się przeciwności. Kadra naszych doświadczonych inspektorów w takich inwestycjach, będzie też służyć radą, która niejednokrotnie może uchronić Twoją inwestycję przed niepożądanymi efektami.

Osiedle „Pierwsza Dzielnica”

Pierwsza Dzielnica to unikalny projekt rodzinnego zespołu mieszkaniowego zrealizowany na katowickim śródmieściu u zbiegu ulic Góreckiego i Dobrowolskiego, czyli sercu Katowic i rozwijającej się metropolii.

Obiekt liczący 265 mieszkań składa się z trzech dwunastopiętrowych wież połączonych wspólnym parterem przeznaczonym dla lokali usługowych.

Inwestorem jest firma TDJ Estate, a za projekt odpowiada Przemysław Lukasik z Medusa Group.

Strona WWW inwestycji: https://pierwszadzielnica.pl/

Start budowy zakładu produkcyjnego dla Bulten Group

Ryk sprzętu budowlanego, wspaniali goście, majestatyczne miejsce, akt erekcyjny, kapsuła czasu i kamień węgielny?

Tego wszystkiego, a nawet więcej mogliśmy doświadczyć z naszym zespołem inżynierów i menedżerów podczas uroczystości oficjalnego startu budowy nowoczesnego zakładu produkcyjnego dla Bulten Group w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Radziechowy-Wieprz.

“W pierwszym etapie inwestycji na tym terenie powstaną hale produkcyjne, budynki biurowe, ale także farmy OZE (odnawialnych źródeł energii) – wierzymy, że to rozwiązanie pozwoli nam osiągnąć cel, jaki sobie postawiliśmy: neutralnej emisyjnie produkcji. Docelowo – ten zakład produkcyjny będzie jednym z najbezpieczniejszych, najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku i lokalnej społeczności” – mówiła Ilona Szłapa, kierownik projektu z ramienia Bulten Polska.

Za projekt odpowiada Marcin Pala z MULTIPROJEKT STUDIO, a Generalnym Wykonawcą będzie konsorcjum dwóch firm INBUD oraz ZEMAN group, natomiast nasz zespół inżynierów będzie pełnić rolę nadzoru inwestorskiego, dopilnowując jakości oraz terminowości prowadzonych robót budowlanych.

Całkowity koszt inwestycji, obejmujący grunty, budynki i urządzenia produkcyjne, wyniesie około 31 mln euro.

Kompleks dwóch budynków klasy „A”

Duży deweloper powierzchni magazynowych i produkcyjnych umacnia swoją pozycję na rynku poszerzając swoje portfolio o nową lokalizację na mapie Polski.

Panattoni Park Kalisz będzie kompleksem 2 budynków klasy “A” o powierzchni około 35 000 m2, przystosowanych do magazynowania i lekkiej produkcji.
Cały projekt jest certyfikowany w systemie BREEAM Official na poziomie “Very Good”.
Obecnie pierwszy budynek otrzymał już pozwolenie na użytkowanie, przechodzimy do kolejnych etapów realizacji.

Generalnym wykonawcą jest doświadczona firma FB ANTCZAK, która może pochwalić się już ponad 40 letnim stażem w realizacjach budowlanych. Natomiast nasz zespół inspektorów i inżynierów pełni kompleksowy nadzór inwestorski w zakresie branży budowlanej, drogowej, elektrycznej, sanitarnej, instalacji gazowej oraz sieci wewnętrznych.

Wielobranżowy nadzór inwestorski w Mikołowie dla TECH-TRADING

W Mikołowie przy ul. Zgody na zlecenie firmy TECH-TRADING powstanie nowoczesny budynek handlowo-biurowo-socjalny z halą serwisową i infrastrukturą towarzyszącą.
Cały obiekt będzie miał powierzchnię użytkową 2521,52 m2

Naszym zadaniem jest pełnienie Wielobranżowego Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji projektu przygotowanego przez Moduł S.C. Pracownia Projektowa Adam Domin.

Chętnie przedstawimy Państwu więcej informacji odnośnie naszych usług podczas rozmowy telefonicznej.

Wybierz odpowiedni region i skontaktuj się klikając w przycisk "ZADZWOŃ TERAZ"

REGION ZACHODNI

KAMIL FRĄCEK

Business Development Manager

REGION WSCHODNI

WOJCIECH ZDZIEŃKOWSKI

Business Development Manager

REGION POŁUDNIOWY

PIOTR PRZYBYŁ

Head of Development Department

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.