Kolejna zakończona inwestycja w Sosnowcu

Jest nam miło poinformować o zakończeniu kolejnej inwestycji z naszym wieloletnim partnerem biznesowym 7R SA w Sosnowcu. Najnowszy obiekt w parku w Sosnowcu nad którym pełniliśmy wielobranżowy nadzór wpisuje się w standardy logistyki zorientowanej na ochronę środowiska. Jest zasilany energią pochodzącą z paneli fotowoltaicznych a zastosowane rozwiązania pozwalają także na obsługę aut elektrycznych we flocie najemcy. Obiekt dla najemcy NoLimit o powierzchni 5 500m2 objęty jest certyfikacją BREEAM.

Smyczkowa 21 – Warszawa

Inwestycja „Smyczkowa 21” to kameralny budynek usytuowany u zbiegu ul. Modzelewskiego i Smyczkowej w Warszawie, który składa się z 31 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 73 m2.

W parterze budynku od strony ul. Modzelewskiego znajdują się przeszklone lokale usługowe o powierzchni 69 m2 i 112 m2, stworzone z myślą o zastosowaniu gastronomicznym oraz handlowo-usługowym.

Inwestorem jest Grupa Kalter, a my jako UNI-FORM prowadziliśmy wielobranżowy nadzór inwestorski, pilnowaliśmy terminowości oraz jakości wykonywanych robót budowlanych.

Moda na EKO? Realne korzyści dla inwestorów budowlanych czy tylko dodatkowe koszty?

Co do trendu i zmiany światopoglądowej na temat zielonych rozwiązań nie można mieć wątpliwości, obserwujemy je w życiu codziennym jak i tym biznesowym.
Jednak czy dla inwestora oznacza to dodatkowe wydatki, a może możliwość zaoszczędzenia i zwiększenia dochodów?

Każda zmiana tak i ta w kierunku ekologii naszej nieruchomość, generuje dodatkowe koszty podczas projektowania oraz realizacji inwestycji. Jednak wielu ekspertów zgodzi się, iż dobrze zaplanowane “zielone” rozwiązania mogą długofalowo wpłynąć na niższe koszty eksploatacji budynku, co poza pozytywnym wpływem na środowisko przełoży się na lepszy wynik finansowy przedsiębiorstwa.

Tym krótkim wpisem chcielibyśmy zasugerować kilka wartych uwagi rozwiązań ochrony środowiska:
– fotowoltaika,
– wykorzystywanie wody szarej i deszczowej,
– wysoki poziom dostępu światła słonecznego,
– system rekuperacji,
– odzyskiwanie ciepła,
– oświetlenie LED,
– odpowiednia izolacja termiczna budynków,
– i wiele innych…

Skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się jak możemy Ci pomóc być bardziej EKO!

KONTAKT

Największe centrum dystrybucyjne w Europie dla TK Maxx

Miło poinformować, iż będziemy mieli swój wkład przy realizacji dedykowanego obiektu dla TJX Europe – największego centrum dystrybucyjnego w Europie o powierzchni 61 135 m2.

Możliwość wielobranżowego nadzoru inwestorskiego osiągnęliśmy dzięki naszej wieloletniej i owocnej współpracy z Panattoni, podczas której zrealizowaliśmy wspólnie wiele inwestycji komercyjnych z sektora logistycznego, produkcyjnego czy infrastrukturalnego.

Inwestycja będzie zlokalizowana w Polsce Zachodniej, w Sulechowie koło Zielonej Góry. Wesprze dostawy produktów do sklepów TK Maxx w Polsce, Austrii, Holandii i Niemczech.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o inwestycji zapraszamy pod link: http://www.panattonieurope.com/pl/kraj/polska/biuro-prasowe/aktualnosci/panattoni-dostarczy-najwieksze-centrum-dystrybucyj/

Goodman Łódź Logistics Centre

Nowoczesna powierzchnia magazynowa Goodman Łódź Logistics Centre o powierzchni 8 600 m2. Budynki zostały dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy.
Centrum Logistyczne znajduje się 300 m od nowej, zachodniej obwodnicy S14 oraz 8,5 km od drogi ekspresowej S8. Znakomita lokalizacja zapewnia efektywną dystrybucję na rynki krajowe oraz międzynarodowe.

Mieliśmy przyjemność nadzorować rozbudowę tego obiektu wraz ze swoją kadrą inżynierów i inspektorów, którzy dbali o jakość i terminowość zaplanowanych prac.

Panattoni Park Silesia South – Bieruń

Po raz kolejny miło nam poinformować o końcu kolejnej realizacji dla naszego wieloletniego partnera biznesowego Panattoni.
Tym razem oddany do użytku został obiekt Panattoni Park Silesia South w Bieruniu.

Powierzchnie magazynowe na terenie obiektu spełniają poniższe parametry:
– wysokość składowania 10 m,
– siatka słupów 12×22,5 m,
– nośność posadzki 5T/mkw.
– certyfikat jakości BREEAM.

Jako firma UNI-FORM tradycyjnie pełniliśmy wielobranżowy nadzór inwestorski wraz z fachowym doradztwem technicznym.

Panattoni Park Bielsko-Biała III

W ostatnim czasie do użytku została nowa hala magazynowa w Bielsku-Białej dla naszego partnera biznesowego Panattoni znajdująca się na terenie Panattoni Park Bielsko-Biała III – największej na Podbeskidziu inwestycji magazynowej, o powierzchni blisko 68 500 m kw.

Jako firma UNI-FORM realizowaliśmy usługę wielobranżowego nadzoru inwestorskiego.

LS BEDDING – LUĆMIERZ

Kolejnym obiektem produkcyjno-magazynowym jest realizacja dla firmy LS Bedding Sp. z o.o. w Lućmierzu. Na inwestycji pełniliśmy wielobranżowy nadzór inwestorski, który obejmował następujące branże: budowlaną, sanitarną, elektryczną, gazową oraz sieci zewnętrznych.

Powierzchnia zabudowy: 1960,5 m2
Powierzchnia użytkowa: 2051,62 m2
Kubatura: 18 311,02 m2

Wielobranżowy zespół inspektorów weryfikował jakości prowadzonych robót budowlanych zgodnie z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami oraz dokonywał odbiorów technicznych i nadzorował rozliczenie budowy.

DL Invest – Sortownia IN Post w Bielsku Białej

Kolejna inwestycja przy współpracy z inwestorem DL Invest Group za nami!

Tym razem pełniąc nadzór inwestorski, kontrolowaliśmy przebieg prac dbając o interesy naszego partnera biznesowego na budowie nowej sortowni z zapleczem socjalnym dla firmy InPost.

Firma InPost ze względu na zawrotne tempo rozwoju spółki inwestuje w rozbudowę swojej infrastruktury i bardzo nam miło, że mamy okazję brać udział w ich projektach. Zarówno w Bielsku Białej jak i również między innymi w Lublinie czy Olsztynie.

LC Corp (Develia) – „Osiedle na Woli”Nowoczesny projekt „Osiedla Na Woli” w Warszawie przy ul. Fort Wola 12c uwzględnia duży parking podziemny, naziemne miejsca postojowe, estetyczną zieleń w częściach wspólnych i łatwo dostępne lokale usługowe na parterze.

Jako firma UNI-FORM zajmowaliśmy się nadzorem inwestorskim na wyżej przedstawionej realizacji.

INWESTOR: LC Corp (obecenie Develia)
LOKALIZACJA: Warszawa ul.Fort Wola 12c

Chętnie przedstawimy Państwu więcej informacji odnośnie naszych usług podczas rozmowy telefonicznej.

Wybierz odpowiedni region i skontaktuj się klikając w przycisk "ZADZWOŃ TERAZ"

REGION ZACHODNI

Michał Włodomirski

Business Development Manager

REGION WSCHODNI

WOJCIECH ZDZIEŃKOWSKI

Business Development Manager

REGION POŁUDNIOWY

PIOTR PRZYBYŁ

Head of Development Department

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.