O nas

UNI-FORM to:

Grupa profesjonalistów w dziedzinie budownictwa

DORADCY BUDOWLANI ARCHITEKCI ZESPOŁY NADZORU INWESTORSKIEGO INWESTOR ZASTĘPCZY

01

Etyka to podstawa naszej pracy.

02

Minimalizujemy błędy, zwiększamy efektywność projektów i przynosimy realne korzyści inwestorom. 

03

Zawsze działamy na Twoją korzyść, dbając o Twoją inwestycję, zgodność projektu z harmonogramem oraz budżetem.   

Kompetencje UNI-FORM

Doradztwo Budowlane

Doradztwo Budowlane

W Uni-Form przygotowujemy, sprawdzamy i oceniamy różne opcje inwestycyjne i technologiczne. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Pracownia Architektoniczna

Pracownia Architektoniczna

Sprawnie współpracujemy z lokalnymi firmami, instytucjami i urzędami, na terenie całej Polski. Skutecznie uzyskujemy pozwolenia na budowę.

Inwestor Zastępczy

Inwestor Zastępczy

Zarządzamy całym cyklem budowy, od przetargów i projektowania, przez nadzór budowlany, aż po finalne odbiory i przekazanie obiektu. Raportujemy do Ciebie zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Nadzór Inwestorski

Nadzór Inwestorski

Chronimy Twoją inwestycję na etapie realizacji. Dzięki nam możesz być pewien, że prace są zgodne z projektem, przepisami prawa, a wszelkie potencjalne problemy są zgłaszane i eliminowane na bieżąco.

UNI-FORM:

wartość inwestycji
72mld

wartość inwestycji

inżynierów w całej Polsce
300

inżynierów w całej Polsce

liczba inwestycji
1100

liczba inwestycji

lat doświadczenia
20

lat doświadczenia

Historia Firmy  

UNI-FORM to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Tworzymy i wspieramy innowacyjne i rewolucyjne projekty.

Naszym celem jest rozwój kompetencji i ciągłe doskonalenie się, aby proaktywnie odpowiadać na potrzeby inwestorów. Zapewniamy wysoki standard usług na każdym etapie procesu budowlanego.

Od początku naszej działalności kierujemy się etyką i profesjonalizmem. Budujemy w ten sposób zaufanie inwestorów i umacniamy naszą pozycję w branży budowlanej.

Odpowiedzialność 
biznesu

Odpowiedzialność
biznesu

Zdajemy sobie sprawę z naszej roli w kształtowaniu środowiska, w którym żyjemy.

Działania firm z branży budowlanej wpływają na bezpieczeństwo i komfort przyszłych użytkowników obiektów. Dlatego w codziennej pracy dbamy o spełnianie standardów i oczekiwań związanych z etyką, uczciwością i profesjonalizmem.

Filary naszych działań realizowane są w oparciu o: 

Społeczną Odpowiedzialność Biznesu

Promujemy społeczną odpowiedzialność biznesu. Staramy się wspierać społeczności lokalne. Dbamy o ludzi. Nie akceptujemy dyskryminacji i wykluczenia. 

Ochronę Środowiska

Przestrzegamy zasad ekologii i ograniczamy nasz wpływ na środowisko. Promujemy zrównoważony rozwój. Stosujemy materiały oraz urządzenia o jak najmniejszym śladzie ekologicznym. 

Dobre Praktyki Zarządzania

Przestrzegamy zasad dobrych praktyk zarządzania. Zapewniamy otwartą komunikację. Nasze działania są jawne, rzetelne i skuteczne. 

Etyczne Działania

Działamy etycznie. W firmie i relacjach biznesowych nie tolerujemy korupcji, nieuczciwości oraz nieetycznych praktyk. 

Zrównoważony Wzrost i Rozwój

Dążymy do zrównoważonego wzrostu i rozwoju naszej firmy. Chcemy osiągać rentowność i jednocześnie przestrzegać kryteriów ESG. 

Podstawowe
wartości Etyczne,
ESG i Cele SDG

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i realizacji zakładów produkcyjnych oraz obiektów magazynowych, zgodnych z zasadami industry 4.0, uwzględniających nowe technologie, procesy i wymagania.

Pobierz pełen kodeks postępowania
Innowacyjność i Rozwój

Innowacyjność i Rozwój

Staramy się tworzyć nowoczesne rozwiązania zgodne z celami SDG. Dążymy do stałego doskonalenia procesów i usług. Współpracujemy z różnymi partnerami, aby rozwijać różnorodne innowacje

Dbałość o Środowisko i Zdrowie  

Dbałość o Środowisko i Zdrowie  

Jako doradcy i promotorzy działań proekologicznych, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi partnerami. Wspólnie angażujemy się w realizację ambitnych celów klimatycznych.

Nie ograniczamy się tylko do minimalizowania naszego wpływu na ekosystem. Staramy się również zachęcać i inspirować innych do stosowania innowacyjnych, zielonych rozwiązań budowlanych.

Uczciwość i Odpowiedzialność 

Uczciwość i Odpowiedzialność 

Uczciwość jest dla nas najważniejsza. Dotyczy to naszych współpracowników, partnerów biznesowych i społeczeństwa. Uczciwość to podstawa naszej organizacji i usług. Nie dopuszczamy do żadnych oszustw, niejasności i nieetycznych praktyk. Bierzemy odpowiedzialność za skutki naszych działań.

Zrównoważony Rozwój 

Aktywnie wspieramy cele zrównoważonego rozwoju (SDG) i kierujemy się kryteriami zrównoważonej działalności biznesowej (ESG) we wszystkich obszarach naszej działalności. Dotyczy to zarówno naszych wewnętrznych operacji, jak i relacji z partnerami biznesowymi.

Wspieramy cele AGENDY 2030:

Zrównoważony Rozwój 

Porozmawiajmy o współpracy

i/lub
* - Pole wymagane

Wspieramy cele AGENDY 2030:


Grupę UNI-FORM tworzą trzy Spółki:

Uni-Form Północ(KRS 0000938242)
Uni-Form Południe(KRS 0000940174)
Uni-Form Projekty(KRS 0001054157)

Social Media

Rekrutacja

Działasz w branży
budowlanej? Prześlij CV.

rekrutacja@uni-form.pl

Biuro

UNI-FORM
Biurowe Centrum Biznesu
91-463 Łódź, Łagiewnicka
54/56 bud. C, 3p.

biuro@uni-form.pl+48 669 603 303

© 2024 UNI-FORM. All rights reserved.